Кішка Лагерфельда може успадкувати частину його майна

Ілюстрація \ REUTERS


Бірманська кішка модельєра на прізвисько Шупетт брала участь в рекламних компаніях, завдяки чому “заробила” $3 млн.

Улюблена кішка дизайнера Карла Лагерфельда на прізвисько Шупетт може успадкувати частину статків свого господаря, який помер 19 лютого.

Як повідомляє телеканал BFMTV, кішку бірманської породи подарували Лагерфельду в 2011 році на Різдво. З тих пір Шупетт неодноразово брала участь у різних кампаніях, також модельєр присвятив своїй улюблениці книгу. В честь Шупетт кутюр’є розробив кілька аксесуарів, в тому числі брелоки і сумки з переважанням чорного і білого кольорів. У кішки є свої сторінки в соціальних мережах. В Instagram на неї підписані понад 155 тис. осіб.

Німецький кутюр’є безмежно захоплювався своєю вихованицею. Настільки, що хотів залишити їй свій спадок”, – зазначає телеканал. У 2015 році в інтерв’ю на телеканалі France 3 Лагерфельд розповів, що “у Шупетт є свій невеликий статок, вона спадкоємиця”. “Якщо зі мною щось трапиться, людина, яка потурбується про неї, не буде нічого потребувати “, – заявив тоді модельєр. Пізніше в інтерв’ю журналу New York Magazine Лагерфельд повідомив, що Шупетт завдяки рекламним контрактам “заробила” в 2014 році близько $3 млн.

Кутюр’є не був одружений, у нього не було дітей. “Якщо у вас немає дітей, ви можете залишити спадок кому завгодно”, – зазначив віце-президент Вищої ради нотаріусів Девід Амброзіано, слова якого наводить телеканал. З іншого боку, спадщину, згідно французьким законам, може бути передано тільки фізичній або юридичній особі, тварини не мають права на спадщину. “Французьке законодавство розглядає тварин як рухоме майно, річ. Насправді в цьому випадку кішка є частиною спадщини”, – говорить Амброзіано.