Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Я все більше переконуюся, що все недовольство Порошенком у попередні роки було ніякою не народною стихією, а всього лише емоціями, які цілком штучно розігріли ЗМІ оліграхів, ботоферми Москви і політичних противників Порошенка, плюс – спільнота вічно невдоволенніих блогерів-ідеалістів. Чому я так думаю?

34-й день у Кривому Розі бастують шахтарі шахт “Батьківщина”, “Гвардійська”, “Тернівська” та “Жовтнева”. 22 гірняки перебувають у забої ще й зараз – більше місяця! Шахти знаходяться в управління груп “Приват” Коломойського і “Метінвест” Ахмєтова. Люди доведені до ручки і готові іти до кінця. Керівництво шахт називає їхній страйк незаконним, а їхні сім’ї на поверхні переслідують невідомі.

І як? Ви бачите хвилі збурення в соцмережах? Ви бачите активістів що мітингують під ВР та на Банковій? Ви бачите блогерів, які катають кілометри тексту про це, а не про “в списках партії Порошенка – ай-яй-яй!” Ви бачите збурених Лещенків, Найємів, Соболєвих? Ви часто бачите інформацію про це у ЗМІ?

Кому взагалі діло до шахтарів, крім їхніх сімей? А тепер уявіть, що президентом все ще був би Порошенко – що було б тоді? Уявили? Чому ж нині – тиша? Та тому що всім все пофіг. І тоді було пофіг. Просто тоді ботоферми і ЗМІ емоції збурювали, а тепер – ні. Ну й активісти… самі розумієте. Нині ж гірняки почнуть дохнути в забоях – і всім буде пофіг. Як завжди.

І так, перш ніж писати мені за кого голосували ті гірняки, зробіть таке: прикусіть язика, згадайте що серед протестуючих можуть бути і наші прибічики, згадайте що ідеться про лихий його дери, живих людей і українців. Які просто просять про допомогу.