Володимир Зеленський продемонстрував журналістам свій виборчий бюлетень, на якому видно, що він віддав свій голос за себе.

Розгляд справи призначено на 12:45 / facebook.com/ze2019official


Сьогодні, 13 травня, Оболонський районний суд Києва розгляне справу про порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, яку допустив новообраний президент Володимир Зеленський.

Відповідну справу значиться в списку справ суду, призначені до розгляду. Розгляд справи призначено на 12:45.

Скріншот


Його буде слухати голова суду Владислав Дев’ятко. скріншот Читайте такожЄС не планує вводити санкції через роздачу паспортів в ОРДЛО

Кандидат у президенти Володимир Зеленський продемонстрував журналістам свій бюлетень, на якому видно, що він віддав свій голос за себе.
Шоумен згодом намагався виправитися. Спочатку продемонстрував бюлетень, а потім запитав, чи можна це робити. Коли йому сказали про порушення, він відповів журналістам: “Я вам його не показував”. Відповідаючи на питання поліцейського, навіщо він показав свій бюлетень, кандидат сказав, що його про це попросили журналісти. “Я не зорієнтувався і показав так”, – сказав Зеленський.
У поліції Києва повідомили, що дії Зеленського кваліфіковані за ст. 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкцією статті передбачено штраф у розмірі від 30 до 50 мінімумів доходів громадян. Згідно з повідомленням правоохоронців, вони прибули у виборчий штаб кандидата, де склали на Зеленського адміністративні матеріали. Матеріали будуть передані на розгляд суду