Татуся Бо
*почувається недобитою

Остання крапля. Знайома, яка рік тому переконувала мене, шо Зе це харашо “він молодий, смішний і перспективний” прислала посилання з новиною, що Слуги завтра таки втащать Шкарлєта. І вона під тим посиланням, “ти бачиш що робиться? Зроби щось”.

Я 5 разів стирала своє “ідинахуй”, але останній раз таки не стерла. Відправила.

Звісно ж вона мене відразу забанила. А я продовжую кричати в душі і монолог до неї.

Мене заїбало оце перекладання відповідальності. Страшенно заїбало. Рік тому ви писали, говорили, і розказували, що як не сподобається то знімете. А тепер шо, знімальщики? Зроби щось! Зроби, блядь, щось! Сишеш ти, нєхуй тобі робить, іди порішай, а то там гадості проісходять.

І звичайно завтра мені буде соромно за ці слова, але зараз я хочу щоб завтра проголосували Шкарлета, відмінили ЗНО, вернули усратих російських звьозд в усі концертні зали і кабаки. Зараз я хочу щоб той Шкарлєт лічно вашим, блядь, коштом купував собі ахуєнні тачки. Шоб вам прийшлось лічно за вступ дитини башлять від 1 тисячі до 8 тисяч баксів. Щоб в цій єрмаківській країні, ви лише за можливість працевлаштування платили. Щоб оці всі “справєдліві” суди були для вас теж, щоб “чудесні” фінансісти яких ви лічно бляді вибрали, ввалили пічатний станок на максімальних скоростях, шоб вам таки базові поняття економіки хоч через рот і жопу дійшли Я усвідомлюю, що я з вами, що мені теж хуйово буде, але якось же вам треба в’їбашити у ваші безтолковки поняття відповідальності.
Так що зі Шкарлєтом вас. Готуйтесь вітати освіту в найкращих традиціях Табачника.

#піздарікі